Verkocht

Icon

Bekijk fullscreen

Pause autoplay Resume autoplay
Previous image Next image

01/99

€ 359.500,- k.k.
Status: Verkocht

Omschrijving

Royaal wonen in een autoluwe omgeving!

Op een aantrekkelijke plek in de jonge wijk Saendelft is deze zeer ruime woning gelegen. Qua afwerking gooit deze woning hoge ogen! Het huis is recent gebouwd in 2010 en beschikt over een royale living met een breedte van bijna 6 meter(!). Aan de voorzijde is de woonkeuken gerealiseerd. De keuken is zeer luxe en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Op de eerste verdieping zijn drie ruime slaapkamers gelegen, alsmede de badkamer met ligbad, douche en wastafel en voorzien van vloerverwarming. Tevens is er op deze verdieping een separaat toilet te vinden. Op de tweede verdieping is thans een open zolder, waar zeer eenvoudig een extra slaapkamer is te creëren. Wanneer wij bij de zonnige tuinligging de sfeervolle veranda optellen worden we écht dolenthousiast! Benieuwd geworden naar dit woonhuis? Bel snel voor een bezichtiging!

Bouwjaar: 2010
Woonoppervlakte: 155 m²
Inhoud: 460 m³
Perceeloppervlakte: 156 m²

De ligging in Saendelft-West is uitstekend. De woning is heerlijk autoluw gelegen en in de directe omgeving is veel groen en zijn diverse speelvoorzieningen voor de kinderen aanwezig. Op korte loopafstand treft u zowel NS-station Krommenie-Assendelft alsmede het winkelcentrum. Ook per auto zijn zowel A8/A10 alsmede A9 op korte afstand gelegen. Zo bent u binnen korte tijd in grote steden als Haarlem, Zaandam en Amsterdam. De afstand richting de kust is met circa 15 autominuten ook zeer kort te noemen.

Bijzonderheden:
- 5 kamers, 3 slaapkamers;
- eenvoudig vierde slaapkamer te creëren op zolderverdieping;
- zonnige tuin op het zuid-oosten met sfeervolle overkapping;
- royale woonkeuken aan de voorzijde;
- autoluwe ligging;
- zeer centrale ligging.

Aanvaarding in overleg

Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.

Bewoner(s) en vrienden aan het woord

 

aan het woord

“Het huis aan de W.M Dudokstraat is een heel fijn en comfortabel huis. Vanuit de lichte woonkamer stap je zo de zonnige tuin in. Je kunt lekker in de zon zitten, maar er is ook altijd een schaduwplekje. Tijdens lange zomeravonden is het heerlijk vertoeven onder de overkapping. De leefkeuken met de eettafel is echt een hele gezellige plek om samen met vrienden of familie te tafelen - en ondertussen achter de pannen te staan. De zolder biedt eventueel genoeg ruimte voor een extra kamer. Daarnaast passen al je spullen netjes achter de op maat gemaakte kastdeuren. En zelfs op de overloop is nog plek genoeg voor een extra kast, of doe er een dansje....”

Kenmerken

Bouw

Objectsoort

Woonhuis

Soortwoning

Eengezinswoning

Type woning

Tussenwoning

Bouwjaar

2010

Bouwvorm

Bestaande bouw

Oppervlakte en inhoud

Inhoud

460 m³

Woonoppervlakte

155 m²

Perceeloppervlakte

156 m²

Indeling

Aantal kamers

5

Aantal slaapkamers

3

Voorzieningen

Mechanische ventilatie, Dakraam, Tv kabel

Energie

Verwarming

C.v.-ketel

Warm water

C.v.-ketel

Isolatie

Dubbel glas

Energielabel

A

Buitenruimte

Tuin

Achtertuin

Ligging tuin

Zuidoost

Tuin oppervlakte

85 m²

Garage/berging

Garage

Geen garage

Kenmerken toegevoegd door de bewoner en vrienden

Dichtbij het strand en het bos

 

Winkels op loopafstand

 

Super comfortabel

 

Zeer ruim en praktisch ingedeeld

 

In de tuin kun je de zon en de schaduw opzoeken

 

Zeer hoge kwaliteit afwerking van sanitair en keuken

 

Grote zolder om van te maken wat je wilt

 

Dichtbij Amsterdam, Alkmaar en Zaandam

 

In de buurt

Zonnegrens

Alle media

Foto's