Verkocht

Icon

Bekijk fullscreen

Pause autoplay Resume autoplay
Previous image Next image

01/99

€ 379.500,- k.k.
Status: Verkocht

Omschrijving

Deze twee-onder-een kapwoning met oprit, carport en garage heeft maar liefst vier slaapkamers en een zeer diepe tuin op het zuidoosten. Niet alleen de slaapkamers, maar ook de badkamer is op de eerste verdieping en de zolder biedt de mogelijkheid om een dakkapel te plaatsen. De keuken staat in verbinding met de woonkamer en de lichte bijkeuken. In de garage met bergzolder is ruimte voor de auto, fietsen en andere spullen. En de tuin? Die is niet alleen heel diep maar ook heel zonnig.

Het centrum van Lichtenvoorde met supermarkten, winkels en horeca is op loop/fietsafstand, net als de bushalte. Zo is de afstand tot de Markt slechts 650 meter! Er zijn sportverenigingen in het dorp, net als een peuterspeelzaal en een basisschool. In het hart van het dorp vind je het Wentholtpark met een kinderboerderij en een mooie wandelroute, die ook geschikt is om een rondje te gaan hardlopen. De N18 zorgt voor goede verbindingen met Enschede, Groenlo, Varsseveld en de A18 richting Doetinchem.

Indeling
Begane grond:
De klassieke, groene voordeur geeft toegang tot de lange hal, waar een donkere tegelvloer ligt. Aan de linkerzijde zijn de trapopgang, een bergkast met meterkast en de nette, in lichte kleuren uitgevoerde toiletruimte.
Met een lengte van ruim 8.50 meter, inclusief erker, is de woon-/eetkamer een leefruimte van goed formaat. Op de vloer ligt laminaat en de radiatoren zijn voorzien van een ombouw, met brede vensterbanken aan de voor- en achterzijde. Grote ramen aan drie zijden zorgen voor veel lichtinval en het plafond bij het zitgedeelte is voorzien van inbouwverlichting.

In de open keuken staat een lichte wandopstelling met een keramische kookplaat en een afzuigkap. Achter de houten deuren is de bijkeuken met het tweede deel van de keukenopstelling. Onder het blad met gootsteen is ruimte voor de wasmachine, vaatwasser en een vriezer. In de hoge kastenwand zijn de koelkast en oven ingebouwd.
Dankzij de overkapping kun je droog van de bijkeuken naar de carport en garage lopen. De stenen garage heeft dubbele deuren naar de carport en oprit, ruime bergzolder en dankzij de aanwezigheid van elektra is de garage een perfecte ruimte voor de hobbyist.

Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping zie je de oorspronkelijke indeling met maar liefst vier slaapkamers; twee aan de voorzijde en twee aan de achterzijde. De grote slaapkamer met balkon is ingericht als hoofdslaapkamer en beide slaapkamers aan de achterzijde zijn ingericht als kinderkamer. En de vierde slaapkamer? Die is nu in gebruik als was-/strijkruimte.
De inpandige badkamer met lichte wand- en vloertegels is ingedeeld met een douche en een felblauw wastafelmeubel. Wil je een grotere badkamer, dan kan deze worden verplaatst naar een van de slaapkamers. De kamers aan de linkerzijde zijn, gezien de grootte, het meest voor de hand liggend.

Zolder:
Via het luik met trap is de bergzolder te bereiken. Eventueel is het is mogelijk om een dakkapel en een vaste trap te plaatsen, om de ruimte te vergroten en de toegankelijkheid te verbeteren. Op de foto van de zolder mist een gedeelte van het dakbeschot en de afwerking. Hier heeft in het verleden een dakraam gezeten.

Exterieur:
De voortuin met grote border is heel onderhoudsvriendelijk aangelegd en op de oprit met carport is parkeergelegenheid voor minimaal twee auto’s. Tussen de woning en garage is een poort naar het overdekte terras en de achtertuin.
Voor tuinliefhebbers en de kinderen is de achtertuin een droomtuin. De ligging is op het zuidoosten en aan de achterzijde kijk je naar een rij hoge bomen. Houten schuttingen en een groene haag zorgen voor privacy. Er zijn twee terrassen gemaakt en in het verlengde van de garage is een overdekt terras gemaakt. Voor het tuingereedschap en andere spullen staat er een houten berging in de tuin.

Bijzonderheden:
- Parkeergelegenheid op eigen terrein (oprit en carport);
- Garage/hobbyruimte met elektra en een bergzolder;
- Ruime bijkeuken in de aanbouw;
- Vier slaapkamers en een badkamer op de eerste verdieping;
- Diepe achtertuin op het zuidoosten;
- Achterburen op verre afstand (veel privacy);
- Energielabel D (nadien zijn de spouwmuren nageïsoleerd)

Bewoner(s) en vrienden aan het woord

Anekdote tToevoegen

 

Marloes aan het woord

“Elk jaar in de zomer word hier een buurtfeest georganiseerd. Voor de rest hier 5 jaar met plezier gewoond, niet echt bijzondere verhalen Verder.”

Bouw

Objectsoort

Woonhuis

Type woning

Geschakelde_twee_onder_een_kapwoning

Bouwjaar

1965

Bouwvorm

Bestaande_bouw

Oppervlakte en inhoud

Inhoud

404 m³

Woonoppervlakte

107 m²

Perceeloppervlakte

495 m²

Indeling

Aantal kamers

5

Aantal slaapkamers

4

Voorzieningen

Tv_kabel, Glasvezel_kabel

Energie

Verwarming

Cv_ketel

Warm water

Cv_ketel

Isolatie

Dakisolatie, muurisolatie, gedeeltelijk_dubbel_glas

Energielabel

D

Buitenruimte

Tuin

Achtertuin, Voortuin

Ligging tuin

Zuidoost

Tuin oppervlakte

347 m²

Garage/berging

Garage

Aangebouwd_steen, carport, parkeerplaats

Schuur / berging

Aangebouwd_steen

Kenmerken toegevoegd door de bewoner en vrienden

Zonnige tuin

 

Groene omgeving

 

Energiezuinig

 

Vrij uitzicht

 

Dichtbij OV

 

Kindvriendelijke buurt

 

Gezellige buren

 

Fijne lichtinval

 

Voldoende parkeergelegenheid

 

Veel opbergruimte

 

Leuke buurtfeesten

 

Het huis is van alle gemakken voorzien

 

Mooie ruime tuin

 

Zonnegrens

Foto's