Gelegen in de populaire en zeer kindvriendelijke woonwijk Vleuterweide treft u deze sfeervolle hoekwoning welke is voorzien van een ruime woonkamer met prachtige gashaard en massief houten vloer, schuifpui naar de tuin, een open keuken en vier slaapkamers.
Voor zowel de jonge gezinnen als gezinnen met tieners zijn alle voorzieningen binnen handbereik. Het winkelcentrum Vleuterweide, treinstation Vleuten, het groene hart en diverse speelplekken liggen allen op loopafstand. Zowel basis- als voortgezet onderwijs is in de wijk aanwezig evenals kinderdagverblijven, gezondheidszorg en diverse parken. Ook de middelbare scholen in Woerden en Maarssen zijn gemakkelijk op de fiets of middels openbaar vervoer bereikbaar.
Indeling
Begane grond:
Ruime entree met toilet, meterkast, trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer en open keuken. De open keuken met Portugese vloer, is gelegen aan de voorzijde van de woning en van alle gemakken voorzien, zoals een prachtig 5-pits gasfornuis met ingebouwde oven (merk Smeg). Verder treft u als inbouwapparatuur een vaatwasser, koel-vriescombinatie en een afzuigkap aan. Vanuit de open keuken betreedt u de ruime en lichte woonkamer, welke voorzien is van een massief houten vloer en sfeervolle gashaard van het merk Dru.
Tuin:
De woonkamer geeft door middel van een schuifpui toegang tot de fraai aangelegde tuin op het zuiden. In de tuin treft u een vrijstaande stenen berging met elektra aan.
Eerste verdieping:
De ruime overloop biedt toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer. De moderne badkamer is volledig betegeld en voorzien van ligbad, inloopdouche, wandcloset en een wastafel. Tevens is ook de gehele eerste verdieping voorzien van een massief houten vloer.
Tweede verdieping:
Vanaf de overloop, voorzien van bergkast, betreedt u de riante vierde slaapkamer met twee sfeermakende houten schuifdeuren en Boothuis laminaat. Deze tweede verdieping heeft een nokhoogte van maar liefst 4,30 meter. Een van de schuifdeuren biedt toegang tot de inloopkast en stookruimte met de aansluitingen voor witgoed. De zolderverdieping is in december 2014 volledig verbouwd, waardoor de huidige indeling met keurige afwerking gerealiseerd is.
Bijzonderheden:
- Keurig afgewerkte ruime woning op toplocatie;
- Plafondhoogte van 2,65 meter en een nokhoogte van maar liefst 4,30 meter;
- Woonkamer voorzien van sfeervolle gashaard;
- Begane grond en eerste verdieping voorzien van prachtige massief houten vloer;
- Zolderverdieping recentelijk verbouwd;
- Fantastische ligging met tuin op het zuiden;
- Speeltuinen, park en Groene hart op loopafstand;
- Zowel basis- als voorgezet onderwijs in de wijk aanwezig;
- Winkels en horeca op loopafstand;
- Fijne woonomgeving met alle benodigde voorzieningen in de directe omgeving.
Verkocht
€ 350.000,-
k.k.
Status: Verkocht
Omschrijving
Bewoner(s) en vrienden aan het woord
aan het woord
“Dit heerlijke, comfortabele en gezellige huis is bijna 11 jaar ons huis. Het is zo ingedeeld dat er maximaal gebruik van de ruimte (en ruim is het!) wordt gemaakt en er toch ook een warme, huiselijke sfeer is. Met name de gashaard is hierin een belangrijk element. De bovenste verdieping is ook echt een ruimte waar we, na de verbouwing, heel tevreden over zijn. Het heeft echt iets extra's door het gebruik van stoer materialen als staal en steigerhout (schuifdeuren). De vloer is bedekt met bootvloer laminaat. Dat geeft een oud, gebruikt effect wat ook weer goed bij de andere materialen past. De ruimte is heel hoog en heel licht waardoor het een volwaardige leefruimte is. Wonen in Vleuterweide is fijn. Alles is er: aardige mensen, goeie winkels, gezellige horeca, een afwisselend huizenbeeld en niet te vergeten: vanuit ons huis loop je linksaf de voordeur uit op 3 wandelminuten, het "wandelpad" op. Dit is een mooi pad tussen het riviertje de Heijcop en een landelijke water. Mooie rietkragen en uitzicht op boomgaarden bieden een ontspannend beeld. Rechts kijk je uit op de prachtige Hamtoren. Op de fiets rijd je in 7 minuten zo het groene hart in.”
aan het woord
“Natuurlijk zijn de andere ruimtes ook helemaal fijn. De woonkamer is erg ruim en licht; de keuken is gezellig en praktisch, de gang is sfeervol net zoals het trappenhuis en de slaapkamers op de 1e verdieping hebben alle drie hun eigen charme. Een praktische en gezellige badkamer waarin je zowel kunt baden als douchen maakt het af. We hebben alles in dit huis met veel zorg gekozen.”
Kenmerken
Kenmerken toegevoegd door de bewoner en vrienden
ruim huis
comfortabel en gezellig
prachtige vloeren door hele huis
bovenste verdieping super verbouwd met mooie materialen
heerlijke tuin op zuiden
aardige buren
openbaar parkeren maar geen probleem om plek te vinden bij het huis
winkelcentrum op loopafstand
natuur op loopafstand
rustige omgeving
A2 en A12 in 5 minuten te bereiken
geen geluidshinder van snelwegen
nog meer hoor maar dan